OPINIE KLIENTÓW

Niniejszym pismem pragnę zarekomendować Annę Karolinę Muchę jako fotografa. Miałam przyjemność pracować z nią w moim studio tańca, przy pokazie tańców na żywo w Oslo jak również przy dwóch plenerowych sesjach zdjęciowych. Jej zdjęcia są bardzo profesjonalne, wykorzystuję je do celów komercyjnych oraz jako dekoracje.

Moje doświadczenie z pracy z Anną można streścić w sposób następujący: słucha jakie są potrzeby klientów i pracuje ciężko, aby zapewnić doskonałe rezultaty.

Końcowe wyniki jej pracy przekraczały moje oczekiwania, a opinie moich klientów były wyłącznie pozytywne.

Jedną z najlepszych cech Anny jest robienie zdjęć w plenerze, posiada ona unikalny talent właściwego wyboru lokalizacji i skupiania się w swoich fotografiach na szczegółach.

Aniu,
jestem wzruszona, to najpiękniejsze zdjęcia z córeczką jakie kiedykolwiek ktoś mi zrobił! Zeszkliły mi się oczy i ścisnęło serce. Uchwyciłaś to co najcenniejsze: ciepło, radość, czułość, bliskość po prostu uchwyciłaś naszą miłość. Zdjęcia są takie naturalne, pełne uczuć i ekspresji. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych. To nie tylko ładne obrazy to zdjęcia z duszą. Widać to w każdym Twoim ujęciu, żeby zrobić TAKIE zdjęcia trzeba umieć patrzeć i widzieć tą właśnie intymność. Jestem pod wrażeniem, że potrafiłaś nie tylko wyzwolić w nas te uczucia na sesji ale i je uchwycić w zdjęciach. Każde zdjęcie jest wspaniałe!

Dziękuję Ci też za samą sesję. To było dla mnie bardzo przyjemne wręcz ekscytujące wydarzenie. To niesamowite znaleźć się po tej drugiej stronie obiektywu.

Doznałam uczuć całkiem dla mnie zaskakujących: ekscytacja, radość ale też i stres. Zastanawiałam się czy córka będzie chciała współpracować, czy uda mi się być naturalną i czy jako ten drugi fotograf (tym razem w roli modela) nie będę Ci przeszkadzać w tworzeniu. Patrząc jednak na efekt widzę że się spisałyśmy się z córką na medal podobnie jak Ty. Mam nadzieję, że i dla Ciebie ta sesja była miłym doświadczeniem i że spotkamy się na kolejnych zdjęciach. Już myślę o plenerze w śniegu!

Z całego serca dziękuję Aniu!!!

Firma Anna Karolina Fotografia to nasz zaufany partner. Pani Anna wykonywała dla nas fotoreportaże z imprez firmowych oraz okolicznościowych. Zdjęcia zachwycają oryginalnością oraz nietypowym stylem.
Chcielibyśmy również podkreślić elastyczność, terminowość oraz kreatywność fotografa. Projekty wykonywane dla naszej firmy każdorazowo realizowane były w sposób pomysłowy oraz twórczy z wysoką dbałością o jakość prac. Wszelkie uwagi podczas realizowania projektów były natychmiast uwzględniane.
Z całą pewnością jeszcze nie raz wykorzystamy zdolności Pani Ani do udokumentowania przedsięwzięć naszej firmy. Polecamy Państwu usługi Anna Karolina Fotografia i zapewniamy o ich wysokiej jakości. Warto podkreślić również zauważalną dbałość o relacje z klientem oraz miłą atmosferę podczas współpracy.