THE BEST OF 2018

Jaki był rok 2018?

Pełen niespodzianek, zadziwiający, inspirujący i bardzo pracowity. Wiele się nauczyłam,poznałam ciekawych ludzi, zrealizowałam wiele postanowień, które założyłam sobie w roku poprzednim. Cieszę się z sesji w Toskanii, udało mi się również przeprowadzić sesje zdjęciowe w Danii, Berlinie oraz na Malcie. To były często spontaniczne decyzje, które przyczyniły się do rozwoju mojej działalności fotograficznej. Towarzyszyłam wielu parom w Ich najważniejszym dniu i usłyszałam od Nich wiele wzruszających i budujących słów.
Założyłam sobie, że z każdego dnia wydobędę jak najwięcej. W naszej codzienności doświadczamy wzlotów i upadków – ale obiecałam sobie, że w każdej sytuacji postaram się szukać plusów i nigdy się nie poddam. Cieszę się, że wreszcie udało się nam wspólnie z mężem zamieszkać w wymarzonym domu…

Z uśmiechem na twarzy obserwowałam zbliżającą się zimę. Nigdy nie lubiłam tego czasu przejściowego, ale tym razem wiedziałam że kiedy wszystko zacznie budzić się do życia, ja także ruszę ze zdwojoną siłą w kierunku realizacji kolejnych marzeń i postanowień…

Dziękuję wszystkim, którzy pojawili się przed moim obiektywem. Dajecie mi bardzo dużo pozytywnej energii, a kiedy widzę wzruszenie na Waszych twarzach, gdy oddaję Wam zdjęcia- wiem że idę w dobrym kierunku.

Życzę Wam w Nowym Roku abyście doceniali każdą chwilę życia i potrafili cieszyć się tym co już udało się osiągnąć. Życzę również samozaparcia i wytrwałości oraz uśmiechu na twarzy mimo wszystko!